— Poprawiamy przestrzeń

O nas

Nasza firma istnieje na rynku od grudnia 1998 roku i bez przerwy zajmuje się projektowaniem architektonicznym. Zaczynała działalność pod nazwą “Archi – Med”, w 2001 roku przekształcona została w spółkę cywilną “P&M” s.c., a od listopada 2007 roku została wyłączona ze spółki i przekształcona w niezależną firmę “P&M” PROJEKT i w tej formie działa obecnie.

W trakcie przeszło 20 lat działalności zaprojektowaliśmy szereg obiektów różnego przeznaczenia od budynków mieszkalnych jednorodzinnych, poprzez budynki mieszkalne wielorodzinne, po obiekty przemysłowe i użyteczności publicznej.
Obecnie zajmujemy się kompleksowym projektowaniem budynków wszelkiego przeznaczenia i jesteśmy w stanie poprowadzić proces projektowania budynku od uzyskania decyzji o warunkach zabudowy lub wypisu z Miejscowego Planu Zagospodarowania Przestrzennego, aż po uzyskanie ostatecznej decyzji o pozwoleniu na budowę.

Poza projektowaniem obiektów kubaturowych, zajmujemy się również projektowaniem wnętrz, tak mieszkalnych jak i komercyjnych. Udzielamy również porad oraz opracowujemy koncepcje architektoniczne odnośnie optymalnego sposobu zagospodarowania i wykorzystania posiadanego terenu.

Do zainteresowanych osób dojeżdżamy na miejsce i po zapoznaniu się z lokalnymi uwarunkowaniamitworzymy optymalne koncepcje architektoniczne. Zrealizowane liczne i różnorodne inwestycje świadczą o naszym wszechstronnym doświadczeniu.

Serdecznie zapraszamy do współpracy wszystkich potencjalnych inwestorów.
Doskonała lokalizacja firmy w samym centrum miasta ułatwia potencjalnym inwestorom kontakt i dogodny dojazd.